Плаття жіноче з шифоновими рукавами ПЖ шифон-015

ПШ-015
Під замовлення
Термодрук:
Тканина:
Комплектація:
468,00 грн
Заготовка для вишивки бісером або нитками складається з п'яти відрізів тканини з запасом.

Розміри матеріалу: два шифонові рукава (50см*75см) +/-2см, основа (120см*70см) +-2см та манжети до рукавів (30см*40см) +-2см.

За замовчуванням в комплект входять шифонові рукави ідентичні кольору вибраної Вами основи. Якщо ж Ви хочете змінити колір рукавів - зверніться до нашого менеджера або ж вкажіть це в коментарі до замовлення. До атласу айворі та шампань-рукава білі.

Під вишивку бісером рекомендуємо підклеїти флізелін (додається в комплекті). Під вишивку нитками флізелін підклеювати не обов'язково!

Також є титулка-ключ в якій прописані рекомендовані кольори бісеру Preciosa та ниток муліне DMC, їх кількість. Ми залишаємо за собою право змінювати кольори бісеру або ниток залежно від тканини на якій друкується малюнок.

Паперову схему можемо надати в разі, якщо кольори вишивки не чітко видно на полотні (колір малюнка співпадає з кольором полотна або тканина темна).

Важливо! Ми пропонуємо 2 варіанта виконання заготовок на чорній або темній тканині.

1 варіант. Ми виконуємо прямий друк по тканині. Малюнок чіткий і якісний, дуже легко вишивати. Виконуємо за додаткову плату (в кожному розділі прописана ціна під вибором тканини). Вам треба поставити галочку у віконечку.

2 варіант. На чорній (темній) тканині малюнок не наноситься. В даному випадку малюнок друкується на водорозчинному флізеліні, який входить в комплект. Ціна заготовки не змінюється, але вишивати трохи важче.

Заготовка розрахована від 42 по 52 розмір. Можливе виконання спец. замовлення збільшеного розміру. Дану заготовку Ви можете пошити за своїми розмірами та фасоном.

Термодрук
Без термодруку, Термодрук
Тканина
, Білий атлас, Атлас айворі, Атлас тіфані, Чорний атлас, Атлас шампань, Білий габардин, Габардин пудра, Червоний атлас, Чорний габардин, Червоний габардин, Бірюзовий габардин, Білий перлистий атлас
Комплектація
Без комплектації, Бісер, Муліне

Ми надаємо кілька способів доставки:

  • Укрпоштою 
  • Новою поштою

Також є такі способи оплати:

  • оплата за реквізитами
  • відправка з післяплатою (замовлення на суму до 200 грн відправляємо по повній передоплаті, замовлення на суму понад 200 грн - з частковою передоплатою)